توزیع کنندگان دستگاه پرکن شامپو هتلی

دستگاه پرکن شامپو هتلی نوعی دستگاه است که برای پرکردن مایع های غلیظ نظیر شامپو مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه بسیار با کیفیت بوده و با مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود. توزیع کنندگان دستگاه پرکن شامپو هتلی را به دو روش حضوری و غیر حضوری در سراسر کشور عرضه می کنند و خریداران بنابه روش دلخواه خود می توانند اقدام به خرید نمایند. که البته امروزه خرید اینترنتی به دلیل مزایای عالی اش بسیار رواج پیدا کرده است.

توزیع کنندگان دستگاه پرکن شامپو هتلی

از خصوصیات دستگاه پرکن اتوماتیک چه می دانید؟

از خصوصیات دستگاه پرکن اتوماتیک چه می دانید؟

حال به خصوصیات دستگاه پرکن اتوماتیک می پردازیم، ویژگی دستگاه پرکن اتوماتیک این است که بطری های خالی منتقل شده از خط انتقال بطری به طور دقیق و دقیق از طریق مکانیزم چرخ تغذیه بطری به صفحه گردان ارسال می شود.
بطری های خالی بلافاصله می چرخند و بطری های خالی توسط مکانیزم پشتیبانی نرم منتقل می شوند. آن را بالا نگه دارید، دهانه بطری به طور خودکار پس از تماس با شیر پرکننده برای پر کردن باز می شود. پس از پر کردن، بطری به طور خودکار به خط تغذیه بطری کشیده می شود و کل فرآیند به پایان می رسد. دستگاه مجهز به دستگاه حفاظت خودکار است، در صورت بروز مربا بطری، دستگاه به طور خودکار برای محافظت از ایمنی انسان و دستگاه متوقف می شود.

تکنولوژی پیشرو دستگاه پرکن اتوماتیک در ده نکته زیر نهفته است:

 1. دقت بالا: وقتی ظرفیت کالیبره شده 500 میلی متر است، میانگین خطا 1.5 میلی لیتر است.
 2. سرعت بالا: 250-300 بطری در ساعت در هر شیر، سرعت بی نهایت متغیر.
 3. ظرفیت بزرگ: حجم پر کردن را می توان به صورت مرحله ای بین 150-800 میلی لیتر تنظیم کرد.
 4. محدوده بزرگ: می توان آن را به انواع بطری های شکل خاص اعمال کرد و تغییر نوع بطری و تنظیم آن راحت و سریع است.
 5. عدم از دست دادن مایع: دهانه بطری برای پر شدن بسته است و مایع بدون رازک و ریختن روی دیواره داخلی بطری اسپری می شود.
 6. بدون بطری شکسته: مجهز به دستگاه نگهدارنده بطری الاستیک است که با ارتفاع و کوتاهی بطری محدود نمی شود، بطری در جای خود قرار نمی گیرد، بطری شکسته نمی شود و دستگاه آسیبی نمی بیند.
 7. حفاظت خودکار: یک دستگاه محافظ کلاچ اضافه بار در چرخ های ورودی و خروجی بطری وجود دارد و در صورت بروز شرایط غیرعادی به طور خودکار متوقف می شود و هشدار می دهد.
 8. سطح مایع خودکنترلی: کنترل سطح مایع از یک دستگاه کنترل سطح شناور برای کنترل سطح مایع برای پایدار بودن استفاده می کند.
 9. تنظیم الکتریکی: همزمان الکتریکی تنظیم مداوم و بدون گام از نمایش کمی و دقیق صفحه نمایش دیجیتال LCD.
 10. شروع نرم: هنگام راه اندازی، دستگاه به آرامی از سرعت پایین به سرعت تنظیم شده بدون ضربه سفت و سخت بالا می رود، بنابراین با شکستن بطری به دستگاه آسیب نمی رساند.

مختصری درباره فرآیند تولید دستگاه پرکن شامپو

مختصری درباره فرآیند تولید دستگاه پرکن شامپو دستگاه های پرکننده شامپو برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر صنعت شامپو طراحی شده اند. شامپو یکی از بسیاری از محصولات مایعی است که دستگاه های پرکن اتوماتیک می توانند آن را پر و بسته بندی کنند. تسهیلات می‌توانند از سیستم‌های کامل تجهیزات پرکننده شامپو، برچسب‌ها، درپوش‌ها و نوار نقاله‌ها برای برآورده کردن تقریباً هر نیاز کارخانه بسته‌بندی شامپو استفاده کنند. این دستگاه ها همچنین می توانند بسیاری از مایعات با ویسکوزیته پایین تا بالا از جمله نوشیدنی ها و محصولات مایع صنعتی را پر و بسته بندی کنند.

سری سرهای پرکننده پیستون به گونه ای کالیبره شده اند تا دقیقاً مقدار مناسب شامپو را به بطری ها برساند. همانطور که بطری ها از این بخش از خط پرکننده عبور می کنند، با شامپو پر می شوند. از آنجا، بطری ها به سمت درپوش حرکت می کنند.

همانطور که بطری ها حرکت می کنند، درپوش ها قرار می گیرند و سفت می شوند. پس از قرار دادن درب ها، بطری ها (در صورت لزوم) به دستگاه های برچسب زنی منتقل می شوند.

برچسب ها هنگام عبور به بطری ها چسبانده می شوند. از قسمت برچسب زدن، بطری ها به منطقه بوکس منتقل می شوند، جایی که در جعبه هایی قرار می گیرند که معمولاً یک دوجین در یک زمان است. سپس این جعبه ها روی پالت ها چیده می شوند و در کامیون های بزرگ به توزیع کنندگان حمل می شوند. چنین خطوط تولیدی می توانند با سرعت حدود 200 بطری در دقیقه یا بیشتر حرکت کنند.

3 نکته مهم در مورد دستگاه پرکن حجمی

3 نکته مهم در مورد دستگاه پرکن حجمی در حالی که ماشین‌های پرکننده حجمی قابلیت‌های ردیابی داده‌های مشابه وزن خالص را ارائه نمی‌دهند، اما دارای مزایای مشخصی هستند که باعث محبوبیت آنها در میان مشتریان خاص و در محیط‌های خاص می‌شود.

 1. سرعت: با توجه به این واقعیت که ماشین های پرکن حجمی نیازی به مکث قابل توجهی قبل و بعد از پر کردن برای وزن کردن قوطی ها ندارند (همانطور که در ماشین های با وزن خالص وجود دارد)، زمان چرخه پر کردن کلی معمولاً سریعتر است. پمپ های دو اثره ای که ABA تولید می کند نیز به سرعت ماشین ها کمک می کند. پمپ های دو اثره به این معنی است که همیشه مایعی در دو طرف پیستون وجود دارد که علاوه بر افزایش طول عمر پمپ و قطعات، به این معنی است که آنها در پمپاژ کارآمدتر هستند و برای پر کردن کامل ظروف به طول کورس کمتری نیاز دارند.
 2. هزینه: ماشین‌های پرکننده حجمی ذاتاً هزینه کمتری نسبت به پرکننده‌های با وزن خالص دارند، زیرا دارای تجهیزات بسیار کمتر و به ویژه الکترونیک هستند. بنابراین، ماشین های حجمی می توانند انتخاب خوبی برای بودجه کمتر یا محدودتر باشند و در عین حال نیاز به سرعت بالا و پر کردن دقیق را برآورده کنند.
 3. سادگی استفاده: در نهایت، حجم پر در یک دستگاه پرکن حجمی با استفاده از برجک های واقع در پمپ ها تنظیم می شود. اینها به وضوح مشخص شده اند و به راحتی قابل جابجایی هستند و تغییرات را سریع و آسان می کنند. بر خلاف دستگاه پرکن با وزن خالص که دارای یک جزء فنی بزرگتر برای استفاده و تسلط است، دستگاه های پرکن حجمی برای استفاده، تغییر و تنظیم آسان هستند.

صادرات عمده دستگاه پرکن شامپو هتلی

صادرات عمده دستگاه پرکن شامپو هتلی در کشور ما ایران تولید دستگاه پرکن شامپو هتلی با کیفیت بسیار عالی تولید می شود به طوری که علاوه بر توزیع داخلی به سایر کشورها نیز صادر شده و در واقع صادرکننده ها در صادرات دستگاه پرکن بسیار موفق عمل کرده اند زیرا با کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد توجه اکثریت مشتریان خارجی را به خود جلب کرده است.

اگر قصد صادرات عمده دستگاه پرکن شامپو هتلی را دارید محصول را از مراکز فروش مستقیم تهیه فرمایید زیرا در این نوع فروش واسطه ای وجود نداشته و محصول با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. مجموعه ی ما فروشگاه فروش مستقیم انواع دستگاه پرکن اتوماتیک می باشد ما با ارائه ی محصولات درجه یک تضمینی با قیمت های باورنکردنی توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *