تولید کننده دستگاه پرکن مایعات تک نازله

امروزه برای بسته بندی و سرعت بخشیدن به این عمل از ماشین آلات صنعتی زیادی استفادع می شود که دقت و سرعت را بالا میبرد یکی از این ابزار آلات دستگاه پرکن مایعات تک نازل است . منظور از دستگاه پرکن تک نازله تعداد مخازن مایعان آن است . هرچه تعداد نازل های آن بیشتر باشد در نتیجه سرعت بیشتری دارد و مایعات بیشتری در بطری ها و ظرف های بسته بندی ریخته می شود . 

مایعات انواع مختلفی از نظر مکانیزم دارند . مایعاتی مثل دوغ و شیر  و آب و آبمیوه و نوشابه همچنین عرقیات از نوع مایعات رقیق هستند و باید از دستگاه پرکن مایعات رقیق استفاده کرد  . 

اما مایعاتی مثل عسل و مربا و مارمالاد و گریس از نوع مایعات غلیظ هستند و باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده کرد .

تولید کننده دستگاه پرکن مایعات تک نازله

نرخ جدید دستگاه پرکن مایعات تک نازله

نرخ جدید دستگاه پرکن مایعات تک نازله نرخ دستگاه های پرکن با توجه به انواع دستگاه پرکن مایعات متفاوت است . دستگاه پرکن مایعات سه نوع پرکن پمپی و پرکن ثقلی و پرکن سیلندر پیستونی دارد که برای مایعات غلیظ چسبناک از پمپی و برای مایعات رقیق از  ثقلی و برای مایعات غلیظ از سیلندر پیستونی استفاده می شود .

از آنجا که مکانیزم و سرعت پر کردن یک بطری آب با مکانیزم و سرعت پر کردن یک بطری غسل تفاوت دارد در نتیجه هر نوع مایعاتی دستگاه پرکن مخصوص به خود را می طلبد . 

نمایندگی پخش دستگاه پرکن مایعات در سراسر کشور

نمایندگی پخش دستگاه پرکن مایعات در سراسر کشور بازار فروش دستگاه های پرکن مایعات پر رونق است چرا که در تمامی شرکت ها و کارخانجات تولید آبمیوه و شیر و دوق و آب معدنی و هر نوع مایعات غلیظ از این دستگاه پرکن مایعات استفاده می شود زیرا کارایی آن به گونه ای است که موجب سرعت بخشیدن به کار ها و دقت در انجام آن و همچنین رعایت بهداشت و پاستوریزه و استرلیزه بودن مایعات می شود.

تولید دستگاه پرکن مایعات در تمامی استان های کشور انجام میشود اما تعداد نمایندگی های مجاز آن در تهران بیش از سایر استان هاست . چرا که حتی فروشگاه های محصولات لبنی جزئی نیز از این دستگاه پر کننده مایعات استفاده می کنند.

 

فروش عمده انواع دستگاه پرکن مایعات به صورت تک نازله

فروش عمده انواع دستگاه پرکن مایعات به صورت تک نازله گفته شد که فروش دستگاه پرکن مایعات ب دلیل کارایی خوب آن از سود زیادی برخوردار است اما خریدازان و مشتریان محترمی که قصد خرید دستگاه پرکن مایعات دست اول یا دستگاه پرکن مایعات دست دوم دارند باید به نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز مراجعه کننید چرا که در انتخاب یک دستگاه پرکن با کیفیت پارامترهایی مد نظر است از جمله آن ها سرعت و دقت و قیمت و تعداد نازل ها و حجم و برند و تجهیزات آن و ضمانت نامه و تضمین تعمیر در صورت لزوم است.مراکز فروش عمده دستگاه پرکن مایعات به همراه خرید یک ضمانت نامه مبنی بر خدمات پس از فروش به خریدار اهدا می کنند و مدت زمان معینی کیفیت  آن را تضمین میکنند

لیست قیمت جدید انواع دستگاه پرکن

لیست قیمت جدید انواع دستگاه پرکن نمیتوان به طور صریح به قیمت مشخصی اشاره کرد چون دستگاه پرکن مایعات انواع مختلفی دارد و هر دستگاه مکانیزم خاصی را از خود ارائه می دهد و بسته به آن قیمت ها نیز متفاوت است . به طور مثال دستگاه پر کن مایعات چند نازل نسبت به دستگاه پرکن مایعات یک نازل دارد .

دستگاه پرکن مایعات ثقلی ارزان ترین و دستگاه پرکن مایعات سیلندر پیستونی گران ترین قیمت را به خود اختصاص داده اند.

دستگاه اتوماتیک نسبت به دستگاه های نیمه اتوماتیک گران تر است.

انواع دستگاه پرکن مایعات عبارت است از دستگاه پر کن مایعات رقیق و دستگاه پرکن مایعات غلیظ و دستگاه پرکن مایعات بشکه ای و دستگاه پرکن مایعات گالنی و دستگاه پرکن عسل و دستگاه پرکن گریس و دستگاه پرکن مایعات یک نازل و دستگاه پرکن مایعات چند نازل و دستگاه پر کن مایعات دست اول و دستگاه پرکن مایعات دست دوم و کارکرده.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *