تولید کنندگان دستگاه پرکن اسپری انژکتور در اصفهان

تولیدکنندگان دستگاه پرکن حاضر در قطب تولیدات صنعتی کشور یعنی اصفهان، نوع مناسبی از این محصول را در معرض تولید و عرضه قرار داده اند که دستگاه پرکن انژکتور نام دارد که برای شستشوی انژکتور انواع خودرو از آن بهره برده و سرعت و دقت عالی را به همراه دارد. همچنین بر حسب نوع محصولاتی که دستگاه برای پرکردن آنها استفاده می گردد، می توان دستگاه پرکن اسپری را نام برد.

تولید کنندگان دستگاه پرکن اسپری انژکتور در اصفهان

اطلاعات فنی درباره دستگاه پرکن اسپری

اطلاعات فنی درباره دستگاه پرکن اسپری یکی از دستگاه های رایج در خطوط تولید و بسته بندی که اهمیت بسزایی را پیدا کرده، دستگاه پرکن است که عملیات پر کردن محتویات مختلف را داخل بسته های متعدد انجام داده و آنها را آماده‌ی ارائه به واحدهای توزیع می نماید.

همانطور که گفتیم، یکی از انواع این محصول که امروزه کارکردهای وسیعی از آن به عمل می آید و اهمیت فراوانی را پیدا کرده، دستگاه پرکن اسپری می باشد که بهترین مدل ارائه شده از آن، دستگاه پرکن خودکار است که برای آن می توان اطلاعات فنی ای بدین شرح را برشمرد:

  1. برای پر کردن قوطی های اسپری از این دستگاه استفاده نموده و با توجه به سرعت بسیار بالایی که داراست، می تواند در هر ساعت، حداقل 800 قوطی را پر نماید.
  2. با فشار بالای گاز، مایعات را داخل قوطی های مختلف پر کرده و محصولی که توسط این دستگاه داخل قوطی جای می گیرد، به صورت افشانه خواهد بود.
  3. از نازل های مختلف 3 عددی، 5 عددی و بیشتر تشکیل یافته که هر کدام از آنها عملیات تزریق را انجام می دهند.
  4. ابعاد استاندارد موجود از این دستگاه نیز برابر با 960*660*1650 میلیمتر بوده و بر اساس استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران مراحل تولید را طی نموده است.
  5. از دستگاه های آب بندی شده و مجهز به اورینگ، شیر و … به شمار آمده و ارتفاع نازل های آن نیز قابلیت تنظیم را دارند.

خرید بهترین دستگاه پرکن اسپری نیمه خودکار

خرید بهترین دستگاه پرکن اسپری نیمه خودکار علاوه بر دستگاه پرکن اسپری خودکار یا تمام اتوماتیک، مدل دیگری که وجود داشته و می توانید آن را هم برای خرید برگزینید و در این صورت مجبور به پرداخت هزینه کمتری بابت آن خواهید بود، دستگاه پرکن اسپری نیمه خودکار می باشد که قیمت کمتری را به همراه داشته و از ویژگی های دیگری بدین شرح نیز برخوردار می باشد:

این دستگاه برای واحدهای تولیدی کوچکتر، مناسب به نظر رسیده و انواع اسپری هایی که با آن پر می شوند، سایزهای 50 تا 500 میلیمتر را در برمی گیرند.

مجهز به سیستم پنوماتیک بوده و از عملکرد سه گانه برخوردار می باشد.

دارای سرعت و بازدهی مناسبی بوده و نیاز به نیروهای انسانی را به حداقل رسانده و باعث صرفه جویی در هزینه های تولید گشته است.

روکش تمام استیل درجه یک را داراست.ز

در صنایع آرایشی، بهداشتی، شیمیایی و دارویی با اهمیت فراوانی روبرو گشته و انواع اسپری خوشبو کننده، اسپری مخصوص بیماران آسم، اسپری انژکتور شور، اسپری رنگ غذا و … را با آن پر می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *