دستگاه پرکن عسل

خرید دستگاه پرکن عسل مربا کره تکنفره

دستگاه پرکن عسل به علت چسبنده بودن عسل با سایر دستگاه های پرکن بسیار متفاوت می باشد. قیمت خرید دستگاه پرکن عسل مربا کره تکنفره رادان ماشین با توجه با کارایی بالا جهت بسته بندی محصولات مختلف بسیار مقرون به صرفه می باشد.

دستگاه های پرکن انواع مختلفی دارند، از پرکن مایعات گرفته تا انواع پودر و گرانول ها همگی جزو خانواده پرکن ها به شمار می روند. این ماشین ها می توانند به صورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تولید شوند. عملکرد پرکردن بر اساس وزنی یا تایمری قابل هدایت می باشد. دستگاه های پرکن در مدل های متنوعی تولید می شوند و هر کدام در بخشی از صنایع کاربرد دارند. دستگاه پرکن عسل نیز به دو صورت نیمه خودکار و خودکار تولید می شوند. تفاوت این دو مانند سایر دستگاه ها در شیوه کار اپراتور با دستگاه مورد نظر خلاصه می شود. هنگام خرید این دستگاه نسبت به موارد زیر دقت کافی داشته باشید:

  • برند دستگاه پرکن
  • قیمت دستگاه پرکن
  • ضمانت نامه دستگاه
  • خدمات پس از فروش
  • مرکز فروش معتبر
  • استاندارد بودن دستگاه پرکن

دستگاه پرکن عسل

دستگاه پرکن مربا عسل کره تکنفره

مایعات از نظر گرانروی متفاوت می باشند. مثلا نحوه جاری شدن یک لیوان آب با یک ظرف عسل تفاوت دارد. همین امر نیز موجب نیازمندی به مکانیزم های تزریق متفاوت می شود. دستگاه های پرکن دارای انواع مختلفی می باشند. این دستگاه ها را می توان با توجه به نوع کاربردشان به شیوه زیر تقسیم بندی نمود:

  • دستگاه پرکن محصولات غذایی
  • دستگاه پرکن محصولات بهداشتی
  • دستگاه پرکن محصولات آرایشی
  • دستگاه پرکن مواد صنعتی

دستگاه پرکن عسل

دستگاه پرکن عسل

سیستم پر کردن در مواد چسبنده چون عسل و مربا یا چسب از پیچیدگی خاصی برخوردار است. این پیچیدگی به دلیل همان چسبندگی ماده است به طوری که دستگاه اگر فاقد سیستم گرم کن باشد و ماده در حین پر شدن گرم نباشد موجب توقف کار و ایجاد پرت در سیستم تولید می گردد. دستگاه پرکن عسل به صورت نیمه اتوماتیک و سیلندر پیستونی بوده که مجهز به مخزن دوجداره شده و مناسب بسته بندی انواع مواد مشابه است. در داخل جداره مخزن دستگاه پرکن عسل از مکانیسم حرارتی استفاده شده تا ماده را در محدوده نیاز گرم کرده و حالت روندگی به ماده بدهد. این میزان دما نیز قابل تنظیم است. پرکن عسل در حجم های مختلف قابل اجرا و تنظیم است.

دستگاه پرکن عسل

خرید دستگاه پرکن عسل

خرید دستگاه پرکن عسل پک کابینی رادان ماشین با توجه با کارایی بالا آن جهت بسته بندی محصولات مختلف بسیار مقرون به صرفه می باشد. این دستگاه ها بصورت نیمه اتوماتیک بوده و با کمترین تجهیزات مکانیکی و برقی عمل بسته بندی را انجام می دهد. قیمت این دستگاه نسبت به کارایی آن مناسب می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *