عرضه دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک ASF-112

به طور کلی دستگاه های پرکن تمام اتوماتیک، جزو یکی از مجهز ترین ماشین آلات پر کن است و برخی از انواع این دستگاه مانند دستگاه پرکن پودری، دستگاه پرکن مایعات غلیظ، دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک. این دستگاه ها می توانند با دقت و سرعت بسیار عالی ما را در کارهایمان یاری کنند. این دستگاه دارای مدل های مختلفی نظیر مدل دستگاه اتوماتیک  ASF-112 می باشد.

عرضه دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک ASF-112

جدیدترین مدل دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

جدیدترین مدل دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

معرفی جدیدترین مدل دستگاه اسپری پر کن:
دستگاه اسپری پرکن در کارخانه های ماشین سازی تولید می گردد و در انواع مختلف اتومات، نیمه اتومات و همچنین تمام اتومات قابل ساخت و قابل عرضه می باشد. که هر کدام از این دستگاه ها دارای کارایی منحصر به فرد و ویژه ‌ای هستند.

این دستگاه برای پر کردن انواع اسپری مواد حشره کش و انواع خوشبوکننده استفاده می‌ شوند. لازم است که بگوییم این دستگاه دارای سه عدد نازل می باشد تا بتواند کار خود را به طور دقیق انجام دهد. نازل های موجود در این دستگاه عبارتند از:

  •  یک نازل پر کن
  •  یک نازل پرچ کن
  •  یک نازل گاز زن

می‌ توان گفت که دستگاه اسپری پر کن مانند سایر دستگاه های موجود در بازار در مدل های گوناگونی به فروش می رسد. این دستگاه‌ها از نظر موارد گوناگون با یکدیگر متفاوت هستند. که یک نمونه از این موارد، اندازه ظرف های اسپری و گنجایش ظروف اسپری می باشد. در زمان خرید اسپری ها می ‌توانیم این موارد را بر روی ظرف های گوناگون با اندازه های متفاوت و بر حسب سی‌سی در بازار مشاهده نماییم.

قیمت جدیدترین دستگاه های اسپری پر کن:

دستگاه های اسپری پرکن بر طبق نوع کارکردی که دارند که به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک می باشند و همچنین بسته به مدل و میزان سرعت عمل و حجم پر کردن دستگاه ها، می توانند دارای قیمت های مختلفی باشند. نوع اسپری که به وسیله این دستگاه ها پر می شود هم بر قیمت نهایی این دستگاه می‌ تواند تاثیر گذار باشد.

قابلیت ویژه دستگاه اسپری پر کن اتوماتیک:

دستگاه های اسپری پر کن اتوماتیک، به سبب داشتن عملکرد بالا و همچنین عدم نیاز به نیروی انسانی برای انجام کارها ، امروزه خیلی مورد توجه کارخانه ‌ها و تولیدی ‌های بزرگ قرار گرفته است.

عموما گازی که در دستگاه اسپری پرکن استفاده می‌ شود نوعی گاز به نام گاز مایع LPG می باشد که این گاز کاملا بدون بو است و هیچ گونه تاثیر بدی بر روی سلامتی افراد ندارد.

 

بازرگانی فروش دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

بازرگانی فروش دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

امروزه در کارخانه های تولیدی عرضه دستگاه اسپری پرکن، بیشتر مدل اتوماتیک دستگاه به کار می ‌رود. زیرا با این عمل استفاده از نیروی انسانی و افراد به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند و همین طور باعث صرفه جویی در هزینه های انجام شده می گردد.

البته قابل ذکر است که بگوییم برای استفاده از دستگاه اتوماتیک، نیروی انسانی کمی نیاز است و همچنین نیاز نیست که هزینه ‌های بالایی بپردازیم. برای خرید این دستگاه می ‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی ثبت سفارش کرد.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *