فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی

فروش دستگاه پرکن لیوانی تک نازله روتاری

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی توسط مراکز معتبر فروش این محصولات انجام می گیرد. یک مدل پر کاربرد دستگاه پرکن لیوانی، دستگاه تک نازله و روتاری می باشد. خرید این دستگاه می تواند سرعت و دقت پر کردن لیوان را تا حد زیادی افزایش دهد.

بسته بندی انواع محصولات مایع نظیر دوغ، شیر و … را می توان با دستگاه پرکن لیوانی تک نازله انجام داد. عملیات بسته بندی و پرکردن در این نمونه دستگاه ها به صورت تمام اتوماتیک  و یا نیمه اتوماتیک انجام می گیرد. با توجه به سهولت این روش بسته بندی استفاده از دستگاه های پرکن لیوانی تک نازله روز به روز افزایش یافته است. این دستگاه:

 • ظرفیت تولید محصولات مختلف را افزایش دهد.
 • دقت بیشتری در انجام عمل پر کردن دارد.
 • با توجه به کارایی بالا قیمت مناسبی دارد.
 • هدر رفت مواد را به حداقل می رساند.

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی

دستگاه پرکن تک نازله

دستگاه های پرکن تک نازله عمدتا بصورت روتاری و خطی با تعداد نازل های متفاوت طراحی و ساخته می گردند. همچنین دستگاه های نیمه اتوماتیک رومیزی نیز جهت استفاده در واحدهای با تولید پایین نیز ساخته می شود. نکته ای که وجود دارد این است که همه دستگاه های پرکن لیونی دارای دو بخش پرکن و سیل کن هستند. همواره در هر دستگاه پرکن به تعداد نازل های پرکن هد های سیل کن وجود دارد. کیفیت و سرعت دستگاه، در قیمت گذاری دستگاه های پرکن تاثیر گذار هستند. با توضیحات داده شده مشخص می گردد که دستگاه پرکن تک نازل که همراه با یک هد سیل کن می باشد، دارای قیمت پایین تری در بین دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد. علاوه بر انواع دستگاه پرکن تک نازله موارد زیر نیز در این مراکز عرضه می گردد:

 • دستگاه پرکن دو نازله
 • دستگاه پرکن شش نازله
 • دستگاه پرکن هشت نازله
 • دستگاه پرکن دوازده نازله

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی تک نازله روتاری توسط فروشنده معتبر انجام می شود. امروزه دستگاه پرکن لیوانی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک از دستگاه های پرکاربرد صنایع غذایی می باشد.
این دستگاه دارای کاربری های متفاوتی است. به کمک یک دستگاه پرکن لیوانی امکان بسته بندی چندین محصول مانند، ماست، پنیر و دوغ وجود دارد. این دستگاه ها بصورت تمام استیل ساخته می شوند و قابلیت شستشو کامل را دارند. دستگاه های پرکن تک نازله روتاری تولید شده در ایران از کیفیت و کارایی مناسب برخوردار است. در صورت نیاز مشتری غالب های دیگر نیز برای آنها طراحی، ساخته و تحویل می شود. کلیه مراحل ظرف گذار، پرکنی، سیل گذار، سیل کنی و خروجی ظرف در دستگاه پرکن و سیل کن لیوانی با دقت زیادی انجام می شود.

فروش دستگاه پرکن ماست لیوانی

قیمت دستگاه پرکن تک نازله روتاری

قیمت دستگاه های پرکن لیوانی روتاری هم مثل سایر دستگاه های بسته بندی به ظرفیت تولید دستگاه بستگی دارد. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دستگاه پرکن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس بدنه
 • برند تولیدی
 • میزان مصرف انرژی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *