دستگاه پرکن شیشه جار

قیمت دستگاه پرکن شیشه جار عسل نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن شیشه جار عسل می تواند نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک باشد. این دستگاه همچنین می تواند قابلیت پر کردن مایعات غلیظ و سیل کردن هم زمان را داشته باشد. قیمت انواع دستگاه های پرکن در بازار نیز با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد.

امروزه استفاده از ظروف شیشه ای از نوع جار انتخاب مناسبی برای بسته بندی محصولات مختلف است. ظرف شیشه ای با درب فلزی آب بندی شده هیچگونه آلودگی را جذب نمی کنند. این نوع ظروف از سلامت بیشتری نسبت به جنس پلاستیکی برخوردار می باشند. از این رو به صورت گسترده برای تولید عسل و مربا از این ظروف جار شیشه ای استفاده می شود. برای پر کردن دقیق و سریع این ظروف جار از دستگاه پرکن استفاده می شود.

دستگاه پرکن شیشه جار

دستگاه پرکن شیشه جار عسل

عسل مایع غذایی با ارزش است. این ماده باید داخل ظرفی بسته بندی شود که از ارزش آن کاسته نشود. درصورتی که از ظروف پلاستیکی که دارای مواد خاص پلیمری هستند برای پر کردن عسل استفاده شود ضرر های برگشت ناپذیری به سلامت انسان وارد شده و در دراز مدت باعث بروز برخی از سرطان‌ ها در بدن می شود. برای همین امر بهتر است از ظروف شیشه ای استفاده کنیم. تولید کنندگان عسل از خریداران عمده انواع دستگاه پرکن شیشه جار می باشند.

دستگاه پرکن شیشه جار

دستگاه پرکن شیشه جار نیمه اتوماتیک

شیشه جار نسبت به ظروف پلاستیکی ظاهری بسیار زیباتر دارد. همین امر سبب می گردد که کاستی های ظروف پلاستیکی از جمله تو رفتگی و کدر بودن رنگ این نوع بسته بندی را پوشش دهد. ظروف شیشه ای در فروشگاه های مواد غذایی جایگاه بهتری دارند و بیشتر مورد توجه عموم قرار می گیرند. همین امر باعث جذب مشتری و استفاده بیشتر از ظروف شیشه در مقابل ظروف پلاستیکی می شود. دستگاه پرکن شیشه جار و دربند ظروف شیشه ای در شکل های مختلف جهت بسته بندی مواد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله:

  • انواع سس
  • نوشیدنی ها
  • کمپوت ها
  • ترشیجات
  • عرقیات
  • مواد دارویی

انواع مایعات رقیق و غلیظ از محصولات مناسب برای بسته بندی در ظروف جار شیشه ای می باشند.

دستگاه پرکن شیشه جار

قیمت دستگاه پرکن جار

قیمت دستگاه پرکن شیشه جار با توجه به نوع ساخت و کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت روز انواع دستگاه پرکن شیشه جار می توان به نمایندگی های پخش معتبر این محصول مراجعه کرد. عمده فروشی ها و نمایندگی های مجاز پخش انواع دستگاه پرکن، قیمت های مناسب تری را به شما پیشنهاد خواهند داد. هنگام خرید این دستگاه به علاوه بر قیمت موارد زیر توجه داشته باشید:

  • تولید کننده دستگاه
  • استاندارد بودن دستگاه
  • ضمانت نامه معتبر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *