تماس با ما

خط بسته بندی Hemiline 40

خط پرکنی، درب بندی و لیبلینگ مایعات شیمیایی و شوینده

خط پرکنی و درب بندی تمام اتوماتیک مایعات شیمیایی، که محصولات شیمیایی کف کننده و پایه الکل با ویسکوزیته و بافت متفاوت را بسته بندی می نماید.

مشخصات و مزایای اصلی

  • سیستم پرکنی پمپ دنده ای و یا پیستونی همراه با درایور سروو موتور
  • بسته بندی رنج وسیعی از محصولات شیمیایی صنعتی و شوینده
  • دارای 4 تا 6 نازل با درایور سروو موتور که بدون وقفه پر می کنند
  • تغییر محصول آسان و سریع، بدون استفاده از ابزار
  • درب بندی تمام اتوماتیک با قابلیت درب بندی انواع مختلف درب و بطری
  • سیستم تشخیص نبود ظرف و بطری
  • لیبلینگ انطباق پذیر با همه نوع بطری
  • ظرفیت تولید : ~ 40 عدد در دقیقه

انعطاف پذیری پمپ های دنده ای به شما این اجازه را می دهد تا انواع محصولات شیمیایی را به لحاظ ویسکوزیته و بافت بتوانید بسته بندی نمایید. روغنی، کف کننده، مایعات پایه الکل و غیره. دستگاه درب بندی تعبیه شده در خط، بیشتر درب های استاندارد و روتین صنعت بسته بندی را درب بندی می نماید. دستگاه پرکن و درب بندی می توانند در شرکت مشتری به دیگر دستگاه های تولید آنها متصل می گردند و یا همچنین می توانند با انواع دستگاه های لیبلینگ ما مجهز بشوند، و خط بسته بندی یکپارچه ای را بوجود بیاورند.

خط بسته بندی مواد شوینده

پرکنی

رنج پرکنی بین 200 تا 5000 میلیتر می باشد که به لطف استفاده از پمپ دنده ای بسیار دقیق می باشد. سیستم پرکنی بوسیله 4 تا 6 نازل سروو درایو، عمل پر کردن را از کف بطری شروع و مماس با مایه بدون تماس به سمت بالا حرکت می کند و به این ترتیب از کف کردن محصول جلوگیری می نماید.

دستگاه درب بندی

درب بندی

دستگاه های درب بندی که در این خط تعبیه می شوند تقریبا اکثر درب ها و بطری ها را پوشش می دهد. درب هایی مانند تمامی درب های استاندارد و درب هایی که بیشتر برای مایعات شیمیایی خانگی (شوینده، ضد عفونی و تمیز کننده ) استفاده می شود مانند درب های  اسپری، تفنگی، پمپی و غیره. انواع دستگاه های درب بندی ما عبارتند از:

دستگاه درب بند پیوسته spindle 8 هد (تسمه ای 8 هد)

بستن درب ها با سرعت بالا و بدون توقف. قابل انطباق با انواع درب به لحاظ شکل و اندازه. دارای سیستم سورت درب متنوع برای درب های مختلف به همراه کانال تنظیم پذیر. درای سیستم اتوماتیک برای تغذیه درب درون کانال. مناسب برای بطری های مستحکم. (درب های پمپی و دولبه بصورت دستی روی بطری گذاشته می شوند.)

دستگاه درب بندی اتوماتیک

دستگاه درب بندی پیوسته تک هد

بستن درب ها با سرعت بالا و بدون توقف. قابل انطباق با انواع درب ها به لحاظ شکل و اندازه به غیر از درب های پمپی اسپری. سیستم سورت درب اتوماتیک و انطباق پذیر با همه نوع درب، با درب گذار عمود (pick & capping) . مناسب برای همه نوع بطری مستحکم و غیر مستحکم

لیبلینگ

یک دستگاه لیبلینگ اتوماتیک و جامع، برای لیبلینگ بسته بندی های تخت، بیضوی (دو طرف و تک طرف) و همچنین آنهایی که گرد هستند. قابل استفاده با انواع مختلف لیبل: شفاف و کدر