تماس با ما

خط بسته بندی Hemiline 70

خط پرکنی، درب بندی و لیبلینگ مایعات شیمیایی و شوینده

خط تولید اتوماتیک پرکن، درب بند و لیبلینگ برای مایعات شوینده، شیمیای خودرو و محصولات مشابه می باشد. کاربری جامع: خط برای بسته بند محصولات با ویسکوزیته و مشخصات متفاوت مناسب می باشد. مانند: مایعات شوینده، شیشه شو، روغن موتور و محصولات مشابه

مشخصات و مزایای اصلی

  • سیستم پرکنی پمپ دنده ای و یا پیستونی همراه با درایور سروو موتور
  • بسته بندی رنج وسیعی از مایعات شیمیایی ( روغنی، کف کننده و پایه الکل)
  • تغییر محصول سریع و آسان در کمترین زمان ممکن
  • عملکرد بدون توقف و سرعت بالا (به جهت داشتن 8 الی 10 نازل در دو لاین موازی و درب بندی تمام اتوماتیک برای درب های مختلف)
  • سیستم تشخیص نبود ظرف و بطری
  • ظرفیت تولید: ~ 70 عدد در دقیقه

رنج پرکنی از 200 تا 5000 میلی لیتر با کمترین خطا قابل تنظیم می باشد. و توانایی پر کردن رنجع وسیعی از مایعات شیمیایی را با ویسکوزیته و بافت های متفاوت دارا می باشد. ( به جهت استفاده از پمپ دنده ای به همراه درایور سروو موتور). دستگاه درب بندی به نحوی طراحی گردیده تا رنج وسیعی از درب ها و بطری ها را درب بندی نماید. دستگاه های پرکن، درب بند و لیبلینگ بصورت جداگانه هستند و در محل تولید محصول به یکدیگر متصل می گردند.

خط بسته بندب مواد شوینده

پرکنی

سیستم پرکنی پمپ دنده ای با درایور های سروو موتور مایع را از ته بطری پر می کنند و از کف کردن محصولات جلوگیری می کنند. و قایلیت تنظیم از 200 تا 5000 میلی لیتر را دارا می باشد. دستگاه دارای 8 تا 10 نازل هست که بصورت پیوسته در دو ردیف بطری ها را پر می کند. و باعث عملکرد پیوسته در دستگاه شده و از هدر رفت زمان که در بیشتر دستگاه های پرکن مشاهده می شود جلوگیری می کند.

دستگاه درب بندی

درب بندی

سیستم درب بندی تعبیه شده تقریبا هر نوع درب و بطری را هندل می کند – درب های استاندارد و همه درب هایی که در صنعت شیمیایی استفاده می شوند.

دستگاه درب بند پیوسته spindle 8 هد (تسمه ای 8 هد)

بستن درب ها با سرعت بالا و بدون توقف. قابل انطباق با انواع درب به لحاظ شکل و اندازه. دارای سیستم سورت درب متنوع برای درب های مختلف به همراه کانال تنظیم پذیر. درای سیستم اتوماتیک برای تغذیه درب درون کانال. مناسب برای بطری های مستحکم. (درب های پمپی و دولبه بصورت دستی روی بطری گذاشته می شوند.)

دستگاه درب بندی اتوماتیک

دستگاه درب بندی پیوسته تک هد

بستن درب ها با سرعت بالا و بدون توقف. قابل انطباق با انواع درب ها به لحاظ شکل و اندازه به غیر از درب های پمپی اسپری. سیستم سورت درب اتوماتیک و انطباق پذیر با همه نوع درب، با درب گذار عمود (pick & capping) . مناسب برای همه نوع بطری مستحکم و غیر مستحکم

لیبلینگ

یک دستگاه لیبلینگ اتوماتیک و جامع، برای لیبلینگ بسته بندی های تخت، بیضوی (دو طرف و تک طرف) و همچنین آنهایی که گرد هستند. قابل استفاده با انواع مختلف لیبل: شفاف و کدر