دستگاه لیبل زن

لیبل نوعی اتیکت و برچسب است که برای به نمایش گذاشتن قیمت کالا یا معرفی محصول، روی بسته‌بندی آن قرار می‌گیرد. دستگاهی که این کار را انجام می‌دهد، دستگاه لیبل چسبان است که درواقع نوعی پرینتر بوده و حروف، بارکد و اعداد را با استفاده از هد حرارتی روی لیبل چاپ می‌کند. اگر قصد خرید دستگاه لیبل چسبان برای کسب‌وکار خود را دارید، دانستن نکات زیر خالی از لطف نخواهد بود.

کاربرد دستگاه لیبل چسبان

مهم‌ترین کاربرد دستگاه برچسب زن، درج برچسب حاوی مشخصات محصول روی بسته‌بندی آن است. زمانی که کالا بسته‌بندی می‌شود، باید مشخصات، قیمت و تاریخ تولید و انقضای آن روی لیبل نمایش داده شود تا مصرف‌کنندگان بدانند با چه محصولی روبرو هستند. با توجه به تعداد بسیار بالای محصولات تولیدی در کارخانه‌ها، چسباندن این لیبل‌ها به‌صورت دستی غیرممکن بوده و بهترین گزینه، استفاده از بهترین دستگاه لیبل چسبان است. شما می‌توانید چنین دستگاهی را از شرکت رادان ماشین خریداری کنید.

انواع دستگاه لیبل چسبان

انواع دستگاه های لیبل چسبان در سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک قرار می‌گیرند. پرکاربردترین دستگاه لیبل زن در تمامی صنایع، دستگاه پشت چسب دار است که زیرمجموعه دستگاه‌های لیبل‌ چسبان اتوماتیک به شمار می‌رود. این مهم‌ترین دستگاه در خط تولید و بسته‌بندی محصولات بوده و روش عملکرد آن به این شکل است که محصولات روی یک نوار نقاله، به سمت دستگاه برچسب زن حرکت کرده و برچسب‌ها به‌طور اتوماتیک روی محصولات قرار می‌گیرند.

نکات مهم در خرید دستگاه لیبل چسبان

توصیه می‌شود نکاتی مانند قیمت، کیفیت و کاربردی که از دستگاه انتظار دارید را مد نظر قرار دهید و دستگاهی را خریداری کنید که سرعت بالایی داشته باشد و لیبل آن تا مدت‌زمان زیادی روی محصول باقی بماند.

مزایا استفاده از دستگاه لیبل زن

دستگاه لیبل چسبان برای چسباندن لوگو، آرم و اطلاعات مورد نیاز محصولات در خطوط تولید شرکت‌ها و کارخانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به یکی از مهم‌ترین ماشین‌آلات صنعتی بدل شده است.

مشاغلی که به دستگاه لیبل زن نیاز دارند

این دستگاه‌ها یکی از پرکاربردترین ماشین‌آلات صنعتی در کارخانه‌ها تبدیل شده‌اند که به‌طور اتوماتیک کار برچسب‌گذاری محصولات را انجام می‌دهند.

خرید دستگاه لیبل چسبان از رادان ماشین

رادان ماشین یک شرکت طراح و تولیدکننده است که به ساخت دستگاه لیبل چسبان می‌پردازد. محصولات این شرکت همگی از بالاترین استانداردها برخوردار بوده و تمامی مراحل تولید آن‌ها (از طراحی گرفته تا مونتاژ) بر عهده خود شرکت هستند. برای اطلاع از قیمت دستگاه لیبل چسبان می‌توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل کرده یا جزئیات محصولات موجود در این صفحه را مشاهده کنید.