پرکن مایعات اورفلو یکی از منحصربه‌فردترین تجهیزات بسته‌بندی است که هر بطری را بدون توجه به حجم داخلی هر ظرف، به یک اندازه پر می‌کند. این دستگاه به‌جای پر کردن بر اساس حجم یا وزن، از نازلی استفاده می‌کند تا وقتی مایع به سطح معینی در ظرف رسید، محصول را دوباره به مخزن نگه‌دارنده سرریز کند. شما می‌توانید برای خرید دستگاه پرکن مایعات اورفلو با بهترین قیمت از طریق سایت رادان ماشین اقدام فرمایید.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات اورفلو

دستگاه پرکن مایعات اورفلو برای مایعات با ویسکوزیته کم تا متوسط مناسب است. مایعات با ذرات جامد را نیز می‌توان به‌وسیله این دستگاه پر کرد. توجه داشته باشید که پرکن اورفلو بهترین دستگاه برای رسیدگی و انتقال محصولات بسیار کف‌دار با سرعت‌های بالاتر است.

پرکن اورفلو را می‌توان برای چنین محصولاتی استفاده کرد: سس، شربت، ژل و شامپوی سبک، پاک‌کننده کف‌دار و مواد شیمیایی، آب و سایر نوشیدنی‌های آبی غیرگازدار.

انواع دستگاه پرکن مایعات اورفلو

دستگاه‌های پرکن مایعات اورفلو در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند که عبارتند از:

دستگاه پرکن اتوماتیک

ایده‌آل برای محصولات مایع با ویسکوزیته کم تا متوسط، از جمله محصولاتی که ذاتاً فوم‌دار هستند. این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک عمل می‌کند.

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

ایده‌آل برای محصولات مایع با ویسکوزیته کم تا متوسط، از جمله محصولاتی که کف می‌کنند. بخشی از عملکرد این دستگاه اتوماتیک بوده و بخشی دیگر از عملکرد آن به کمک نیروی انسانی نیاز دارد.

شما می‌توانید هر دو نوع دستگاه‌های معرفی‌شده در بالا را از طریق سایت رادان ماشین تهیه فرمایید.

نکات مهم در خرید دستگاه پرکن مایعات اورفلو

مانند هر تجهیزات صنعتی دیگری، شما باید پیش از خرید دستگاه پرکن مایعات اورفلو، حجم کسب‌وکار و نیاز خود را در نظر بگیرید. برای مثال اگر کارخانه‌ای بزرگ دارید، قطعاً به یک دستگاه پرکن اتوماتیک نیاز خواهید داشت. همچنین توصیه می‌شود دستگاه مورد نظر خود را از شرکتی معتبر و با اطمینان تهیه کنید. رادان ماشین یکی از معتبرترین سازندگان تجهیزات صنعتی است که می‌توانید دستگاه‌های مورد نظر خود را از این شرکت خریداری کنید.

مزایا استفاده از دستگاه پرکن مایعات اورفلو

مزیت آشکار دستگاه پرکن مایعات اورفلو، این است که به محصولات بسته‌بندی‌شده در ظروف شفاف اجازه می‌دهد در قفسه ظاهری ثابت داشته باشند. اقلامی مانند بطری آب‌معدنی، الکل، پاک‌کننده‌های پنجره و موارد دیگر، زمانی که هر ظرف با مقدار معینی از محصول پر شده باشد، از نظر ظاهری سودمند هستند و اعتماد مصرف‌کننده را جلب می‌کنند. علاوه بر این، پرکن اورفلو راهی عالی برای پر کردن مداوم و مطمئن محصولاتی است که کف می‌کنند. همانطور که محصولات (برای مثال مایع دستشویی) حین پر شدن در بطری کف می‌کنند، دستگاه پرکن اورفلو اجازه می‌دهد تا مایع به داخل بطری جریان یابد و از آن سرریز شود تا زمانی که کف از بین برود.

مشاغلی که به دستگاه پرکن مایعات اورفلو نیاز دارند

همانطور که گفته شد، دستگاه‌های پرکن مایعات اورفلو برای محصولاتی با ویسکوزیته پایین مناسب هستند و هر کسب‌وکاری که به تولید و عرضه چنین محصولاتی بپردازد، می‌تواند از این دستگاه‌ها استفاده کند. از جمله کسب‌وکارهایی که باید در خط تولید خود پرکن اورفلو داشته باشند می‌توان به شرکت‌هایی که در صنایع شیمیایی، مواد غذایی و آرایشی بهداشتی فعالیت دارند، اشاره کرد.

خرید دستگاه پرکن مایعات اورفلو از رادان ماشین

رادان ماشین یکی از بهترین سازندگان دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی است که محصولات را از مرحله طراحی گرفته تا مونتاژ، به صورت مستقل تولید می‌کند. شما می‌توانید هرگونه محصولی که برای خط تولید خود نیاز دارید را از طریق سایت رادان ماشین تهیه کرده و برای اطلاع از قیمت پرکن مایعات اورفلو با کارشناسان رادان ماشین تماس بگیرید.