قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی تک فاز

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی  تک فاز در مقایسه با دستگاه های شیرینگ پک تونلی بسیار پایین تر می باشد. به نظر شما دلیل این تفاوت قیمت در چیست؟ آیا می دانید بوسیله دستگاه شیرینگ پک کابینی چه محصولاتی را می توان بسته بندی نمود؟ از نحوه ی عملکرد دستگاه شیرینگ پک کابینی اطلاع دارید؟

در این مقاله شما را با اصول کاری و اجزاء اصلی دستگاه شیرینگ پک کابینی (one step shrink wrapping machine) آشنا می سازیم. و شما را جهت انتخاب مناسب ترین دستگاه شیرینگ پک کابینی راهنمایی می کنیم.

دستگاه شیرینگ پک تک فاز

خرید دستگاه شیرینگ پک تک فاز(single phase shrink wrap machine) راه حل کسانی است که به دستگاه شیرینگ پک نیاز دارند ولی دسترسی به برق سه فاز ندارند. دستگاه های شیرینگ پک در دو نوع تونلی(tunnel shrink) و کابینی (one step shrink) تولید می شوند.
دستگاه شیرینگ پک تونلی عمدتا بصورت سه فاز طراحی می شود. اما برای سایز های کوچک تر امکان ساخت آن بصورت تک فاز وجود دارد، ولی توصیه نمی شود. دستگاه شیرینگ پک تونلی عمدتا بصورت تک فاز ساخته می شود و این یکی از مزیت های (advantages) مهم این دستگاه منحصر بفرد و کاربردی می باشد. دستگاه شیرینگ پک تک فاز کابینی یکی از پر فروش ترین دستگاه های شیرینگ پک می باشد.

دستگاه شرینک پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های بسته بندی می باشد. این دستگاه بصورت نیمه اتوماتیک (semi automatic) بوده و اپراتوری آن بسیار  آسان می باشد. قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی در کنار ابعاد کوچک و اپراتوری آسان باعث گردیده که مشاغل کوچک و بزرگ براحتی بتوانند این دستگاه را تهیه نمایند. از این دستگاه بعنوان دستگاه شیرینگ پک خانگی (home use shrink wrap machine) نیز می توان استفاده نمود. دستگاه شیرینگ پک کابینی در انواع رومیزی، بدون نوار نقاله و با نوار نقاله به بازار ارائه می گردند. از بهترین مزیت های این دستگاه قابل استفاده بودن این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مختلف در ابعاد و اشکال مختلف می باشد. محصولاتی مانند کتاب و مجله، انواع سوغات مانند گز، پولکی، نبات،  انواع قطعات صنعتی، انواع قطعاتی که درون کارتن بسته بندی می شوند و …