میکسر سس

شاید به این فکر کرده باشید که سس‌ها را می‌توان در مخلوط کن تهیه کرد!  بله البته میکسرسس، همزن‌هایی با کارایی بالا هستند که در عرض چند ثانیه سس را آماده می‌کنند.

میکسر سس، دستگاه صنعتی است که به صورت ایمن و بهداشتی در صنایع غذایی کاربرد دارد. اگر تولید سس در اولویت برنامه کاری شما قرار دارد. به کمک این تجهیزات می توانید سس مایونز، سس خردل، سس کوجه فرنگی و یا هر نوع سسی دیگری را که مد نظرتان است تهیه کنید. پس برای این کار به یک سیستم میکسرنیاز دارید که بهره وری را فزایش دهد و کیفیت و ایمنی محصول را تضمین کند. ما کیفیت بالا را با هزینه کم برای تولید سس در دستگاه‌های بزرگ و کوچک تضمین می‌کنیم.

برای درست کردن سس دستورهای بسیاری وجود دارد که رایج‎ترین آن‌ها تهیه سس کوجه فرنگی و سس مایونز است که در کارخانجات تولید می‌شود. برای بدست آوردن یک سس یکنواخت و یکدست به یک دستگاه میکسر نیاز دارید تا بتواند مواد را تجزیه و مخلوط کند. میکسر سس در اندازه و سایزهای مختلف طراحی و تولید می‌شود تا نیاز خط تولید شما را بر اساس بودجه‌ای که می‌توانید پرداخت کنید، محقق سازد.

سس‌های امولسیون شده با کیفیت بالا برتری شما را در برابر رقبا نشان می‌دهد. با دستگاه میکسر می توانید سس مورد نظر خود را که سسی صاف یا دارای ذرات ریز است را با استفاده از مواد مختلف مانند محصولات طبیعی، روغن‌ها، ادویه و پوردها بسازید. سرعت برش و عملیات حرارتی این دستگاه، برای رسیدن به محصول مورد نظر میتوانید تنظیم و کنترل کنید.  این دستگاه برای مخلوط کردن با یک هموژنایزر فشار بالا طراحی شده است که می‌تواند مواد با ویسکوزیته بالا را به سرعت میکس کند. همچنین این دستگاه از استیل ساخته شده است که به راحتی قابل شستشو است و از تشکیل باکتری در دیواره‌ها جلوگیری می‌کند.

امروزه مخلوط کردن تیکه‌های گوجه و مقدار زیادی پودر برای تهیه کردن سس گوجه کار سختی نیست. به وسیله میکسر سس که از فولاد ضد زنگ تولید می‌شود، می‌توانید به راحتی پودرها را با جامدات مخلوط کنید و آن‌ها را تا رسیدن به یکپارچگی مدیریت ‌کنید. دستگاه میکسر سس دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی تا 125 درجه سانتیگراد است تا عملیات پخت سس نیز توسط همان دستگاه انجام شود.

برای تهیه سس، مواد خام را با چاشنی، مواد نگهدارنده و طعم دهنده در میکسر که مجهز به دو یا چند همزن مستقل است و به صورت پشت سر هم کار می‌کند قرار می‌دهید تا شروع به میکس کردن مواد کند. این کار تا زمانی ادامه دارد که محلول میکس شده با ویسکوزیته مناسب تولید شود. در نظر داشته باشید علاوه بر این‌که یک میکسر فوق العاده باید محصول با ویسکوزینه مناسب تولید کند، سعی برای صافی و کاهش اندازه ذرات جامد محصول نیز باید داشته باشد.

مزایا استفاده از دستگاه میکسر سس

  • مواد خام را ادغام می‌کند.
  • همیشه محصول طعم و ظاهری ثابت دارد.
  • در سیستم میکسر استانداردهای بهداشتی لازم رعایت شده است.
  • از فولاد ضد زنگ تولید شده است که قابلیت آسان تمیز شدن را دارد.
  • موجب افزایش سرعت فرایند می‌شود و از به وجود آمدن ضایعات جلوگیری می‌کند.
  • راندمان کار را بالا برده و باعث کاهش هزینه ها می‌شود.

 

میکسر سس، برای تولید کنندگان سس در مقیاس‌های مختلف تهیه می‌شود که ارتباط مستقیم با نیاز مشتری و میزان بودجه که صرف خرید دستگاه می‌کند دارد. تولید سس نیازمند تجهیزات با کیفیت و دوام بالا است، علاوه بر این، مواد باید دقیق اضافه و به آرامی مخلوط شوند تا سسی صاف و یکدست داشته باشید. هر زمانی نیاز به مشاوره و سوال در مورد محصول داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند، کارشناسان ما دانش گسترده ای در این زمینه دارند.