صنایع دارویی

مناسب پر کردن موارد دارویی

محصولات دارویی شاید پیچیده ترین حوزه ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک باشند. این صنعت از دو جهت بسیار اهمیت دارد، یک؛ خطوط باید به آسانی نظافت شوند و شرایط استریل در آنها رعایت شود و دوم؛ کیفیت مواد استفاده شده در ساخت ماشین آلات باید از استاندارد هایی دارویی پیروی کند.

شرکت ما، رادان ماشین چندین سال است که بصورت تخصصی در زمینه اتوماسیون ماشین آلات بسته بندی صنایع دارویی فعالیت می نماید در نتیجه ما توانایی پاسخگویی به رنج وسیعی از نیاز های این صنعت را دارا می باشیم. تجهیزات مورد استفاده در صنایع دارویی ساخته شده از با کیفیت ترین متریال تهیه شده از تامین کننده های معتبر می باشند. که برای این مهم چندین سال هست که با همکاری متالوژی رازی تمامی مواد پس از آنالیز شدن و تایید آنالیز مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین مدارک مورد نیازمعتیر سازی مانند DQ,IQ,OQ,FAT,SAT به همراه ماشین آلات تحویل می گردد. در نتیجه به شما کمک می شود تا از ماشین آلات مطابق با استاندارد های GMP استفاده نمایید.

عمدتاً در محصولات با حجم کوچک از پرکن های مونو بلوک استفاده می شود. این پرکن ها عملیات پرکردن و دربندی را در یک واحد انجام می دهند، در نتیجه هر گونه ریسک آلودگی محصولات تا حد بسیار بالایی از بین می¬رود. همچنین دستگاه به راحتی می تواند بوسیله لمینار هود با فیلتر های HEPA کاور شود تا یک فضای تمیز در اطراف دستگاه ایجاد شود.

عملیات پر کردن می تواند بوسیله سیستم های مختلف مانند، پمپ های پریستالتیک یا سیستم سیلندر پیستون انجام شود که به شدت دقت وزنی را بالا برده و از ریسک آلودگی محصول جلوگیری نماید. همچنین امکان تزریق گاز در قسمت پرکن نیز وجود دارد.

دستگاه های پرکن خطی برای بطری های با حجم و ظرفیت تولید بالا استفاده می شوند. مزیت این خطها ظرفیت تولید بالا به همراه انعطاف پذیری برای شکل های مختلف بطری هست. عمدتا در این دستگاه سیستم های فلومتری یا سیلندر پیستونی استفاده می شود که در کنار نظافت سریع و آسان، ریسک بسیار پایین آلودگی محصول را به همراه دارد.

دستگاه دربند قابلیت دربندی انواع درب های پیچی، فشاری و حتی فلزی را فراهم می آورد. همچنین امکان اتصال سیستم سورت و درگذار اتوماتیک نیز وجود دارد. تا از دخالت دست و امکان بوجود آمدن خطاهای انسانی جلوگیری شود. برای اطمینان از صحت دربندی، سیستم دربند دارای مکانیزم کلاج بوده تا همه درب ها را به یک اندازه محکم نماید. علاوه بر این امکان نصب سیستم هایی وجود دارد تا بطری های بدون درب را از روی خط خارج نماید.

ما به خوبی آگاه هستیم که در محصولات دارویی به لیبلینگ اهمیت ویژه ای می دهند. به همین دلیل است که دستگاه های لیبل چسبان ما قابلیت چسباندن لیبل های پشت چسب دار را روی انواع مختلفی از بطری های گرد، تخت، بیضی و … را دارند. در کنار این، دستگاه ها دقت بسیار بالا به همراه قابلیت تنظیم آسان برای بطری ها و لیبل های مختلف را نیز دارا می باشند. همچنین لیبل چسبان ما قابلیت هماهنگی با جت پرینتر جهت درج اطلاعات روی لیبل را نیز دارا می باشد.

دستگاه ویژه دیگر در حوزه محصولات دارویی، دستگاه پرکن تیوب های آلومینیومی و لمینیت می باشد. این دستگاه را بصورت اتوماتیک و فول اتوماتیک همراه با کارتونینگ ارائه می نماییم. مزایای این دستگاه نظافت آسان، نیاز به اپراتور کم، تغییر سایز آسان و رنج وسیع محصولاتی است که با این دستگاه بسته بندی می شوند.

چندین دستگاه بسته بندی نهایی می توانند در خطوط دارویی استفاده شوند. مانند دستگاه کارتونینگ جهت قرار دادن محصول داخل کارتن یا دستگاهی که گروهی ازمحصولات را داخل کارتن یا شیرینک می گذارند.

ما کمک میکنیم به پر کردن ...

شربت

مراقبت از پوست

دیگر مایعات