صنایع شیمایی منزل

مناسب پر کردن مواد شیمیایی منزل

خطوط تولید و بسته بندی بسته بندی اتوماتیک مواد شوینده یکی از اصلی ترین محصولات ما است. ما به خصوصیات محصولات مختلف برای انتخاب مواد مورد استفاده در دستگاه ها اهمیت ویژه ای می دهیم. برای مواد خورند خصوصیات سازگاری با اسید را در نظر گرفته،  و از کارشناسان با تجربه مشورت می گیریم. برای محصولاتی با درصد بالای الکل و سایر مواد قابل اشتعال، ما ماشین‌هایی با استاندارد های ATEX ارائه می‌دهیم.
برای تولید محصولات شوینده و تمیز کننده انواع مخازن و میکسرهای اتمسفریک را داریم. این مخازن در حجم های متفاوت و از آلیاژهای مختلف استیل با توجه به خصوصیات محصولات ساخته می شود. با توجه به فرایند ساخت محصول و محل نصب و شرایط آب و هوایی امکان ساخت میکسر ها بصورت دوجداره و سه جداره جهت امکان گرمایش را فراهم می آوریم.

جهت انتقال محصولات در مراحل مختلف انواع پمپ انتقال با توجه به خصوصیات محصولات و فرایند در خطوط تولید و بسته بندی تعبیه می گردد.

برای تسهیل بسته بندی اتوماتیک محصولات شوینده و تمیز کننده، دستگاه های بروز ما تمام فرایند بسته بندی را روی یک ریل کانوایر انجام می دهند و تا حد زیادی مراحل بدون دخالت دست انجام می شود. دستگاه بصورت تمام اتوماتیک عمل کرده و اپراتور وظیفه گذاشتن بطری خالی و برداشتن بطری پر شده را به عهده دارد.

تمیز کردن دستگاه های پرکن آسان است و سیستم دستگاه ها امکان تعویض سریع و آسان خط تولید برای  محصولات مختلف را فراهم می کند. قابلیت پر کردن از پایین بطری، نازل مماس با مواد به سمت بالا حرکت کرده و همراه با سرعت قابل تنظیم پر کردن، به از بین بردن کف ناخواسته محصول کمک می کند. در نتیجه به صورت قابل توجهی بهره وری دستگاه پرکن را بالا می ببرد.

دستگاه‌های دربندی می‌توانند درب‌های پیچی، تریگر، پمپی، اسپری، فشاری و بسیاری از انواع دیگر درب ها را که معمولاً برای محصولات تمیزکننده استفاده می‌شوند، ببندند.

دستگاه های لیبل چسبان امکان استفاده از برچسب های دو طرفه یا گرد کامل را می دهد. این دستگاه را می توان با جت پریرینتر ترکیب کرد تا تاریخ تولید یا انقضا را مستقیماً روی برچسب یا بسته بندی چاپ کند.

گزینه دیگر دستگاه بسته بندی ثانویه است. خطوط پرکن مایعات شوینده و تمیز کننده  را می توان با تونل هایی لیبل شیرینک مجهز کرد. و یا سیستم های کارتنینگ و کارتن چسبان به آنها اضافه کرد.

ما کمک میکنیم به پر کردن ...

تمیز کننده ها