صنایع شیمیایی

مناسب پر کردن مواد شیمیایی

در سال های اخیر ما تعدادی خطوط کامل بسته بندی و یا بخشی از ماشین آلات بسته بندی را به صنایع شیمیایی ارائه کرده ایم. کارخانه هایی که در این زمینه با آنها همکاری کرده ایم در حوزه ی روغن های صنعتی، کود های شیمیایی، رنگ و حلال فعالیت می کنند.

دستگاه های پرکن محصولات شیمیایی عمدتا با توجه به سازگاری متریال با محصول شیمیایی طراحی و ساخته می شوند. شرکت رادان ماشین مدت زمان طولانی هست که با متالوژی رازی در ارتباط بوده و کلیه متریال پس از تست توسط این موسسه و تشخیص سازگاری با محصول مورد نظر در طراحی و ساخت دستگاه استفاده می شود. دستگاه های پرکن و بسته بندی که در صنایع شیمیایی استفاده می شوند به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول برای محصولات اسیدی و خورنده، و گروه دوم برای محصولاتی که ریسک بالای انفجار دارند. که در این صورت کلیه قطعات برقی مورد استفاده باید دارای استاندارد ATEX باشند.

در این صنعت دستگاه پرکن با حساسیت بسیار بالایی در قسمت های نازل ها (جهت بدون چکه بودن) و سیستم پرکن (بدلیل افزایش دقت پرکن) طراحی و ساخته می شوند. معمولا در این قسمت نازل ها بصورت پنوماتیک همراه با سینی چکه گیر هستند تا از ریختن محصول روی بطری و نوار کانوایر جلوگیری کنند. حتی کانوایر ها نیز دارای سینی چکه گیر در زیر خود به صورت سرتاسری هستند تا از ریختن مواد روی زمین جلوگیری کنند. با توجه به درخواست جهت محصولات گران قیمت، امکان اضافه کردن سیستم های چک ویر نیز به دستگاه وجود دارد. همچنین میتوان دستگاه پرکن را در نسخه ATEX برای محیط های با ریسک انفجار بالا طراحی کرد.

دستگاه های دربند خطی و روتاری گزینه های بسیار خوبی جهت دربندی انواع بسته بندی های صنایع شیمیایی می باشد. تمام درب های پیچی، اسپری و فشاری می توانند بوسیله دستگاه های ما بسته شوند.

دستگاه های لیبل چسبان قابلیت چسباندن لیبل بر روی ظروف 50 سی سی تا 20 لیتر را دارا می باشند. این دستگاه ها مناسب چسباندن انواع لیبل پشت چسب دار بر روی ظروف گرد، تخت و بیضی هستند. علاوه بر این در صورت درخواست قابلیت نصب جت پرینتر جهت درج تاریخ تولید، انقضاء، شماره بچ و قیمت، بر روی دستگاه وجود دارد.

خطوط بسته بندی محصولات شیمیایی می توانند با انواع دستگاه بسته بندی دیگر مانند دستگاه های کارتونینگ، کارتن چسب زن و شیرینگ پک همراه گردد.

ما کمک میکنیم به پر کردن ...

حلال ها

رنگ و جوهر

نظافت و بهداشتی