مواد غذایی و نوشیدنی ها

مناسب پر کردن نوشیدنی و مواد غذایی

محصولات ما در حوزه صنایع غذایی شامل میکسرها، مخازن ذخیره و ماشین آلات بسته بندی می باشد. ما توانایی ارائه انواع میکسر اتمسفریک و تحت خلاء بصورت تک جداره، دو جداره و سه جداره را دارا می باشیم. علاوه بر این میکسر های هموژنایزر تحت خلاء ما قابلیت ساخت انواع محصولات نیمه جامد و مایع سوسپانسیونی و امولسیونی را فراهم می آورد.

پر کردن محصولات غذایی یکی از مهم ترین بخش های تولید این محصولات می باشد. ماشین آلات تولیدی ما با کمترین خطا عملیات پر کردن محصولات را انجام می دهند. هنگام طراحی و ساخت این دستگاه ها فرایند های تعمیر نگهداری  و نظافت سریع و آسان در دستور کار ما قرار دارد؛ مشکلی که اغلب در دستگاه های شرکت های دیگر وجود دارد.

خطوط پرکن محصولات غذایی می تواند با دستگاه های شستشو بطری یا ظرف قبل از پر شدن، تجهیز شود. سیستم شستشو می تواند بوسیله بخار یا آب دیونیز شده و یا هر دو انجام شود.

دستگاه های دربند ما قابلیت بستن انواع ظروف مورد استفاده در صنایع غذایی را دارا می باشند. شامل: درب های پیچی، twist off، فلیپ تاپ و فشاری . همچینین این دستگاه قابلیت هماهنگی با دستگاه های که عملیات سیبل دهانه را بوسیله فویل آلومینیومی انجام می دهد را نیز دارا می باشد. عملکرد دستگاه دربند بصورت تمام اتوماتیک بوده و عملیات دربگذاری نیز بوسیله دستگاه انجام می شود.

برای لیبل چسبان ما رنج وسیعی از دستگاه ها را داریم که مناسب انواع ظروف گرد، تخت و بیضی هستند. لیبل چسبان های ما شامل دستگاه هایی جهت لیبل های پشت چسب دار و و لیبل های OPP هستند. همچنین دستگاه های ما می توانند همراه با جت پرینتر ارائه گردد.

دستگاه های دیگر جهت بسته بندی نهایی هستند. خطوط بسته بندی مایعات می توانند با تونل های شیرینک دستگاه های کارتونینک و شیرینک همراه شوند.

ما کمک میکنیم به پر کردن ...

نوشیدنی ها

سس و مایونز

روغن و سیروپ