دستگاه پرکن مایعات پمپی گروه صنعتی رادان ماشین بهترین راه حل بسته بندی مایعات گران‌قیمت:
مایعات رقیق و نیمه غلیظ صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی ،شوینده، آرایشی و بهداشتی
شامپو، نرم‌کننده، مایع ظرفشویی، مایعات کف کننده، قطره و …

پمپ های دنده ای با درایور موتور سروو بهترین عملکرد و آسان ترین اپراتوری را برای شما به ارمغان می آورد. دقت بالا (کمتر 0/5 درصد) و تغییر حجم آسان از ویژگی های مهم دستگاه های پرکن پمپ دنده ای می باشد.
همانطور که در قسمت آشنایی با دستگاه پرکن مایعات گفتیم سرعت دستگاه پرکن مایعات پمپی به مراتب بیشتر از دستگاه های سیلندر پیستونی می باشد. و دارای عملکرد بهتری نسبت به سایر سیستم های پرکن مایعات دارد.

با توجه به نوع پمپ استفاده شده، عملکرد دستگاه پرکن پمپی برای ویسکوزیته های مختلف متفاوت می باشد. برای مثال دستگاه های پرکن پمپی عملکرد خوبی را برای مایعات پالپ دار و یا دارای ذرات جامد ندارند و بهتر است برای این مایعات از دستگاه پرکن پیستونی استفاده نمایید.

همچنین پمپ دنده ای دقت بسیار بالایی برای مایعات با ویسکوزیته کم تا متوسط دارد ولی برای مایعات با ویسکوزیته بالا بهتر است از پمپ های غلیظ کش استفاده گردد. هزینه ساخت دستگاه پرکن پمپ دنده ای در مقایسه با سایر دستگاه های پرکن به مراتب بالاتر می باشد ولی در صورتی که  تنوع محصولی بالا، با ظروف مختلف و گران‌قیمت دارید، در پیدا شدن بهترین مکانیزم پرکنی برای محصولات خود شک نکنید.