دستگاه درب بند اتوماتیک

دستگاه درب بند یک دستگاه مهم و پرکاربرد در صنایع بسته‌بندی است. پس از تولید محصولات و پر کردن ظروف مناسب از آن‌ها با استفاده از دستگاه پرکن مایعات، وارد مرحله درب‌ بندی می‌شویم که در اینجا از دستگاه‌های درب‌ بند استفاده می‌شود. اگر قصد خرید دستگاه درب بند را دارید، خوب است که نکات زیر را بدانید و به آن‌ها توجه کنید.

کاربرد دستگاه درب بند

دستگاه‌های درب‌ بند در فرایند بسته‌بندی جهت بستن درب قوطی‌های فلزی، پلاستیکی و غیره از جمله تن ماهی، انواع رب، کنسرو لوبیا و قارچ، انواع خورشت‌های کنسروی، کمپوت‌ها، رنگ‌های صنعتی، روغن‌های خوراکی و صنعتی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می‌شود.

انواع دستگاه درب بند

این دستگاه نیز مانند اکثر ماشین‌آلات صنعتی دیگر، در سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک تولید می‌شود. نوع اتوماتیک آن که بیشتر از سایر انواع کاربرد دارد، تمامی مراحل درب‌ بندی را به‌صورت اتومات و خودکار انجام می‌دهد. یکی از ویژگی‌های خوب این دستگاه، سرعت بسیار بالای آن است. یکی از انواع دستگاه‌های درب بند که در صنایع مختلفی کاربرد دارد، دستگاه دربند دو هد اتوماتیک است که امکان تنظیم دور دستگاه برای پیچاندن درب بطری را می‌دهد. انواع دیگر دستگاه‌های دربند اتوماتیک، دستگاه‌های هشت هد و تریگر هستند که تمامی این محصولات را می‌توانید از طریق شرکت رادان ماشین به‌راحتی خریداری کنید.

نکات مهم در خرید دستگاه درب بند

از جمله نکاتی که باید هنگام خرید دستگاه درب بند به آن‌ها دقت کنید عبارتند از اندازه درب ظروف، شکل هندسی و نحوه بسته شدن آن‌ها. اگر می‌خواهید فرایند بسته شدن درب محصولات با بالاترین سرعت انجام گیرد یا این دستگاه را برای کارخانه یا صنایع بزرگ نیاز دارید، بهترین گزینه برای شما دستگاه درب بند تمام‌اتوماتیک رادان ماشین است.

دستگاه درب بند

مزایا استفاده از دستگاه درب بند

این دستگاه یکی از مهم‌ترین دستگاه‌ها در هر صنعتی بوده و استفاده از آن در مرحله بسته‌بندی و بستن درب محصولات ضروری است. با استفاده از دستگاه‌های درب بند، نه‌تنها نگهداری و حمل محصولات آسان‌تر شده و طول عمر آن‌ها افزایش می‌یابد، بلکه از آلوده شدن آن‌ها نیز جلوگیری به‌عمل‌آمده و امکان ورود گردوغبار به داخل بسته‌بندی محصولات، از بین خواهد رفت. در واقع دستگاه‌های درب بند از محصولات در برابر میکروب‌ها و باکتری‌ها و سایر آلودگی‌های هوا محافظت می‌کنند.

سفارش انواع دستگاه پرکن مایعات

حرفه ای ترین و باکیفیت ترین دستگاه های بسته بندی و پرکن مایعات را از رادان ماشین بخرید.

مشاغلی که به دستگاه درب بند نیاز دارند

تقریباً می‌توان گفت تمامی صنایعی که دارای خط تولید هستند و محصولات خود را در کانتینرهای قوطی یا بطری‌شکل به بازار عرضه می‌کنند، به این دستگاه نیاز دارند: از صنایع دارویی گرفته (برای بستن درب ویال‌ها) تا صنایع مواد غذایی (بستن درب بطری‌های نوشیدنی و قوطی‌های کنسرو) و همچنین صنایع شیمیایی از جمله رنگ‌سازی که محصولات خود را در قوطی‌های بزرگ بسته‌بندی می‌کنند.

خرید دستگاه درب بند از رادان ماشین

رادان ماشین یکی از شرکت‌های نوآور ایرانی بوده که علاوه بر سایر ماشین‌آلات صنعتی، به ساخت دستگاه درب بند نیز می‌پردازد و تمامی مراحل تولید این دستگاه‌ها (از طراحی گرفته تا مونتاژ) را به صورت مستقل انجام می‌دهد. فروش دستگاه درب بند توسط این شرکت با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت صورت می‌گیرد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت این دستگاه، هم‌اکنون با مراجعه به محصولات این صفحه یا تماس با کارشناسان فروش مجموعه، نسبت به خرید این محصول اقدام کنید.