خط بسته بندی مایعات

به منظور بسته‌ بندی انواع مختلف محصولات مایع ازجمله نوشیدنی‌های گازدار، آب، روغن، مایعات فرآوری شده، آبجو و مواردی از این قبیل نیاز به خرید خط کامل بسته بندی مایعات است. یکی از اصلی‌ترین فرآیندها در تولید هر نوع محصولی، مرحله بسته‌ بندی بوده که باید به صحیح‌ترین شکل ممکن انجام پذیرد. بسته‌ بندی مرحله‌ پایانی تولید محصولات بوده که به کمک دستگاه‌های مخصوص این کار امکان‌پذیر است. چنانچه محصولات مایع به درستی بسته‌ بندی نشوند، امکان این که در زمان حمل و نقل آسیب ببینند یا آن که موجب خسارت و هزینه شوند بالا خواهد رفت. رادان ماشین در راستای بسته‌ بندی صحیح محصولات مایع اقدام به ساخت خط کامل بسته بندی مایعات و ارائه آن‌ها با بهترین قیمت کرده است. با این حال پیش از خرید این خط بسته‌ بندی خوب است که کمی بیشتر با این تجهیزات آشنا شوید.

انواع خط کامل بسته بندی مایعات

انواع خط بسته بندی مایعات

به منظور بسته‌ بندی مایعات از دستگاهی تحت عنوان دستگاه‌های پرکن مایعات بهره‌گیری می‌شود. این دستگاه‌ها بر اساس غلیظ یا رقیق بودن مایعات می‌توانند در انواع مختلف مورد استفاده قرار گیرند که در ادامه با هر یک از آن‌ها آشنا خواهیم شد:

خط کامل بسته بندی مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای بسته‌ بندی مایعاتی که از ویسکوزیته بالا برخوردار هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. منظور از ویسکوزیته همان غلظت بالا بوده که در ژله‌های خوراکی، انواع مختلف شربت‌های غلیظ، کنسانتره‌ها و مدل‌های گوناگون روغن وجود دارد.

خط کامل بسته بندی مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات رقیق نوعی دیگر از دستگاه‌های مخصوص بسته‌ بندی مایعات محسوب می‌شوند که برای بسته‌ بندی مایعاتی همچون آب، گلاب، آبمیوه‌ها، عرقیات گیاهی، تینر، ضدیخ و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نکته!

لازم به ذکر است که هر دو نوع خطوط بسته‌ بندی مایعات در دو گونه مختلف «خط کامل بسته بندی اتوماتیک» و «خط کامل بسته بندی نیمه اتوماتیک» در رادان ماشین قابل خرید هستند. ناگفته نماند که مایعات علاوه بر غلیظ و رقیق ممکن است که نیمه غلیظ نیز باشند. برای مایعات نیمه غلیظ نیز دستگاه‌های پرکن متفاوتی در رادان ماشین موجود است.

قیمت خط کامل بسته بندی مایعات

کاربرد خط کامل بسته بندی مایعات

خط بسته‌ بندی مایعات که اصلی‌ترین جزء آن دستگاه پرکن مایعات بوده در صنایع مختلف کاربرد دارد. در خط کامل بسته بندی اتوماتیک از دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک استفاده شده  که می‌تواند برای کلیه مراحل استیل، پر کردن، مهر و موم و همچنین تاریخ‌زنی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی ها و مزایای خط کامل بسته بندی مایعات

ازجمله مزایای بهره‌گیری از خط کامل بسته‌ بندی مایعات ارائه شده توسط رادان ماشین می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • پر کردن مایعات با دقت بیشتری انجام می‌شود.
  • سرعت پر کردن مایعات بسیار مناسب است.
  • از خط دستگاه‌های بسته‌ بندی مایعات ارائه شده توسط رادان ماشین می‌توانید برای رقیق‌ترین مایعات تا غلیظ‌ترین آن به راحتی استفاده کنید.
  • بسته‌ بندی یکی از مهم‎‌ترین مراحل در خط تولید بوده که بدون در اختیار داشتن دستگاه درست می‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد. با کمک دستگاه اتوماتیک بسته‌ بندی مایعات در زمان صرفه‌جویی خواهد شد.
  • علاوه بر زمان، دیگر نیازی به نیروی انسانی زیاد به منظور بسته‌ بندی محصولات نخواهید داشت؛ چرا که درصد عظیمی از کار توسط دستگاه انجام می‌شود.

خرید خط کامل بسته بندی مایعات

نکات مهم خرید خط کامل بسته بندی مایعات

به منظور خرید دستگاه بسته‌ بندی مایعات لازم است تا مواردی را مدنظر داشته باشید تا بتوانید خریدی هوشمندانه و لذت‌بخش را تجربه کنید. از جمله مهم‌ترین موارد قیمت خط کامل بسته بندی مایعات است. مجموعه‌های مختلفی در حوزه ارائه دستگاه بسته‌ بندی مایعات مشغول به فعالیت هستند که ممکن است از اعتبار زیادی برخوردار نباشند. چنین مجموعه‌هایی ضمن ارائه تجهیزات بی‌کیفیت از خریدار درخواست هزینه‌های غیرمنطقی نیز خواهند کرد! رادان ماشین این افتخار را دارد تا با تکیه بر سابقه درخشان خود در حوزه فروش این خط بسته بندی مایعات این تجهیزات را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهد.

سفارش انواع دستگاه پرکن مایعات

حرفه ای ترین و باکیفیت ترین دستگاه های بسته بندی و پرکن مایعات را از رادان ماشین بخرید.

سرعت کارکرد دستگاه از جمله موارد دیگری است که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. علاوه بر این، خوب است که متناسب با نوع مایعات اقدام به خرید دستگاه بسته‌ بندی مایعات کنید؛ زیرا همان‌طور که گفته شد مایعات و فرآورده‌های آن در غلظت‌های متفاوت موجود هستند که برای بسته‌ بندی هر نوع از آن‌ها به دستگاه مخصوصی نیاز خواهد بود. همچنین توجه داشته باشید که حجم و ابعاد دستگاه به چه اندازه است و فضای مناسب برای آن را در مجموعه در نظر بگیرید.

خط کامل بسته بندی مایعات

قیمت و خرید خط کامل بسته بندی مایعات از رادان ماشین

شرکت رادان ماشین یکی از معتبرترین طراحان و تولیدکنندگان خط کامل بسته بندی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک مایعات بوده که این تجهیزات را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می‌دهد. به منظور خرید این خط از رادان ماشین می‌توانید روی هر یک از مدل‌های ارائه شده در این صفحه کلیک کنید تا کلیه مشخصات برای شما نمایش داده شود. به منظور ثبت سفارش و اطلاع از سایر جزئیات تنها کافی است که از طریق شماره‌های 09120550895– 09101049199 با مجموعه رادان ماشین تماس حاصل فرمایید.