قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک مواد غذایی

قیمت دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک مواد غذایی به چه پارامترهایی وابسته است؟ آیا برای بسته بندی مواد غذایی می توان از دستگاه شیرینگ پک استفاده نمود؟ چه نوع دستگاه شیرینگ پکی برای بسته بندی مواد غذایی مناسب تر است؟ به نظر شما کاربری هر دستگاه شیرینگ پک مختص بسته بندی یک محصول است؟ برای بدست آوردن پاسخ این سوآلات پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید.

عملکرد دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک از جمله دستگاه های بسته بندی مرحله نهایی (final packaging) می باشد. از این دستگاه جهت بسته بندی چند تایی و یا تکی محصولات استفاده می شود. این دستگاه حتی برای محصولاتی که داری بسته بندی دوم کارتونی (cartooning packaging) نیز هستند استفاده می شود. مهم ترین مزیت این نوع بسته بندی امکان حمل و نقل آسان، انبارش آسان و محافظت در برابر گرد و غبار و رطوبت می باشد.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

در این دستگاه از نایلون یا فیلم شیرینگ جهت بسته بندی استفاده می شود. خاصیت نایلون شیرینگ بصورتی می باشد که با در معرض حرارت قرار گرفتن شروع به جمع شدن می کند. عملکرد دستگاه به اینصورت است که نایلون شیرینگ حول محصول کشیده شده و دو طرف آن دوخت خورده و سپس محصول به درون تونل حرارتی انتقال داده می شود. نایلون در تماس هوای داغ با دمای ۱۱۰ تا ۲۰۰ درجه ( با توجه به ضخامت نایلون) شروع به جمع شدن کرده و تا حد امکان به محصول نزدیک می شود. نمونه این سبک بسته بندی را در  نوشابه و دوغ می توانید ببینید.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک (semi automatic) از پرفروش ترین دستگاه های بسته بندی می باشد. این دستگاه برای بسته بندی محصولات کارگاه های کوچک و خانگی و یا محصولات تیراژ پایین کارخانه های بزرگ استفاده می شود. تقریبا تمام محصولاتی که بوسیله دستگاه های اتوماتیک بسته بندی می شوند بوسیله دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک نیز بسته بندی می شوند.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک به دو صورت تونلی (tuunle) و کابینی (one step) تولید می شود. دستگاه شیرینگ پک کابینی برای بسته بندی محصولات با ابعاد کوچک استفاده می شود. دستگاه شیرینگ پک تونلی برای بسته های بزرگ و کوچک مناسب می باشد. سرعت بسته بندی (capacity) شیرینگ پک تونلی بیشتر از شیرینگ کابینی می باشد.

تقریبا تمام محصولاتی که بوسیله دستگاه های اتوماتیک بسته بندی می شوند بوسیله دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک نیز بسته بندی می شوند.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی

از مقرون به صرفه ترین دستگاه های بسته بندی برای صنایع مختلف دستگاه شیرینگ پک تونلی می باشد. مزایای دستگاه شیرینگ پک تونلی عبارتند از:

  • هزینه بسته بندی بسیار پایین
  • سرعت بسیار بالای بسته بندی
  • حمل و نقل آسان محصولات
  • انبارش سریع و جاگیری کم
  • جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و غبار
  • دیده شدن تمام زوایای محصول درون بسته بندی

دستگاه شیرینگ پک تونلی در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ برای محصولات مختلف طراحی می شوند. با توجه به سرعت خط تولید و تیراژ محصول این دستگاه ها را بصورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می توانید سفارش دهید.

همانطور که گفته شد این دستگاه دارای دو قسمت اصلی ردیف کن و دوخت و قسمت تونل حرارتی می باشد. حرارت تونل حرارتی بوسیله انرژی الکتریکی و یا گاز تامین می شود. به دستگاه هایی که از هر دو روش در آنها استفاده می شود، دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز گفته می شود. مزایای استفاده از دستگاه دوگانه سوز عبارتند از:

  • عدم توقف خط در صورت قطع برق یا گاز
  • هزینه کم گاز مصرفی نسبت به برق
  • مصرف کمتر دستگاه گاز سوز نسبت به دستگاه برقی
  • گرمایش سریع دستگاه گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ کابینی

شایان ذکر است دستگاه شیرینگ کابینی پرفروش ترین نوع دستگاه های شیرینگ پک می باشد. دستگاه شیرینگ کابینی بدلیل ابعاد کوچک، قیمت اقتصادی، کاربری بالا  و هزینه های نگهداری و تعمیرات پایین از مقبولیت بالایی برخوردار شده اند.

از این دستگاه برای بسته بندی محصولات با سایز کوچک استفاده می شود. نایلون شیرینگ استفاده شده در این دستگاه ها بصورت دو لایه یک طرف باز می باشد. پس از قرار گرفتن محصول درون نایلون شیرینگ و انتقال درون کابین عمل دوخت L و شیرینگ محصول بصورت همزمان انجام می شود.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک مواد غذایی

دستگاه شیرینگ پک یکی از پرکاربردترین ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی بویژه انواع نوشیدنی ها مانند: نوشابه، آب معدنی، دوغ، شیر و … می باشد.

دستگاه شیرینگ پک مواد غذایی را در دیگر شاخه های صنایع غذایی مانند بسته بندی خرما، بیسکویت، کلوچه و غیره نیز می توان استفاده نمود.

دستگاه شیرینگ پک کابینی نیز از دستگاه های بسیار پرکاربرد می باشد و بدلیل قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی و همچنین ابعاد کوچک توسط بسیاری از کارگاه های کوچک برای بسته بندی نهایی محصولات استفاده می شود. شما میتوانید با کلیک بر روی لینک درج شده انواع دستگاه شیرینگ را مشاهده کرده و اطلاعات بیشتری را در رابطه با این دستگاه ها به دست آورید.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

قیمت شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

قیمت شیرینگ پک نیمه اتوماتیک با توجه به ابعاد تونل حرارتی و نوع گرمایش آن تعیین می گردد. و با توجه به اطلاعاتی که در اختیار مشاوران ما قرار می گیرد. دستگاه مناسب معرفی گردیده و قیمت نهایی آن اعلام می گردد.

پیشنهاد ما همواره بر این بوده که مشتریان همواره کیفیت و عملکرد خوب دستگاه را بر قیمت دستگاه شیرینگ پک مقدم بدانند.

فروش شیرینگ پک مواد غذایی

با توجه به عمده فعالیت گروه صنعتی رادان ماشین در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی، گروه ما با بیشتر الزامات موجود در این حوزه آشنا بوده و همواره سعی نموده در طراحی و ساخت ماشین آلات آنها را رعایت نماید.

از این رو واحد فروش شیرینگ پک مواد غذایی براحتی میتواند نیاز مشتریان را درک کرده و نسبت به طراحی کارآمد و موثر دستگاه اقدام نمایند.

جهت اطلاع از شرایط فروش و قیمت دستگاه شیرینگ پک مواد غذایی با ما ارتباط بگیرید.

شاید مطالب زیر برای شما مفید باشد!