دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک در ابعاد و انواع  مختلفی ساخته می شوند. آیا با انواع شیرینگ پک گاز سوز آشنایی دارید؟ دستگاه های شیرینگ پک دوگانه سوز یا گاز سوز با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟ شیرینگ پک برقی، گازی یا دوگانه سوز؟

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی از انواع پرکاربرد دستگاه های بسته بندی می باشد. از این دستگاه در بسته بندی محصولات صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، شیمیایی و ساختمانی استفاده می شود. در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. دستگاه از دو بخش دوخت و تونل حرارتی تشکیل شده است. البته در بعضی مدل ها دستگاه ردیف کن نیز در نظر گرفته می شود.

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیریتگ پک تونلی نیمه اتوماتیک از دستگاه های مقرون به صرفه صنعت بسته بندی می باشد. این دستگاه مناسب خطوط تولید نیمه اتوماتیک با ظرفیت تولید پایین می باشد. دستگاه همواره نیاز به اپراتور دارد. دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک با توجه به ابعاد محصول در ابعاد مختلف ساخته می شود.

نحوه ی عملکرد دستگاه به این صورت می باشد که محصول بوسیله اپراتور در قسمت دوخت قرار می گیرد و پس از صدور فرمان دوخت بوسیله پدال یا شاسی استارت، نایلون شیرینگ حول محصول کشیده شده و برش می خورد. سپس محصول به درون تونل شیرینگ هدایت می شود. محصول بصورت اتوماتیک و بوسیله کانوایر از درون تونل حرارتی عبور داده می شود.

حرارت تولیدی و سرعت حرکت کانوایر قابل تنظیم می باشد. حرکت کانوایر بوسیله درایو تغییر فرکانسی کنترل می شود. حرارت تونل نیز به دو صورت برقی یا گازی و یا هر دو ( دوگانه سوز ) تأمین می شود. در ادامه در مورد نوع سوخت دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک توضیح تکمیلی می دهیم.