دستگاه پرکن رادان ماشین

با توجه به پیشرفت چشمگیر فناوری در سال‌های گذشته، صنایع در حال توسعه برای تولید بهتر در کارهای روزمره خود از ماشین‌های مختلفی استفاده می‌کنند که یکی از آن‌ها دستگاه پرکن است. با دانستن نکات زیر، می‌توانید بهترین تجربه خرید دستگاه پرکن را برای خود رقم بزنید. لطفا تا پایان با این مطلب از سایت رادان ماشین همراه باشید.

خرید + قیمت دستگاه پرکن از رادان ماشین

شرکت رادان ماشین بهترین تولیدکننده دستگاه پرکن است که به طراحی، ساخت و فروش دستگاه پرکن می‌پردازد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان، دستگاه‌های صنعتی مختلف را از مرحله طراحی گرفته تا تکمیل، سفارشی‌سازی می‌کند. شما می‌توانید قیمت دستگاه پرکن را در همین صفحه مشاهده کنید و برای خرید دستگاه پرکن با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید.

کاربرد دستگاه پرکن

این دستگاه برای پر کردن وزن مشخصی از مواد در ظروف به کار می‌رود و مهم‌ترین هدف آن، نظم بخشیدن و بسته‌بندی مواد است. به دلیل تنوع مواد تولیدشده توسط صنایع مختلف، این دستگاه‌ها نیز انواع مختلفی دارند. دستگاه پرکن اتوماتیک قابلیت پر کردن مواد در ظروف و حتی کیسه‌ها را دارد. بیشترین کاربرد آن‌ها در پر کردن مایعات و گازها است اما برای محصولات پودری، مواد نیمه‌مایع مثل ژل، سس، دئودورانت، رژ لب و غذای حیوانات نیز به کار می‌روند.

انواع دستگاه پرکن

همانطور که گفتیم با توجه به تنوع محصولات، دستگاه پرکن نیز در انواع مختلفی تولید می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها دستگاه خط پرکن مایعات است. دستگاه پرکن دارویی، دستگاه پرکن مایع دستشویی، دستگاه پرکن شامپو هتلی و موارد دیگر در زیرمجموعه این نوع دستگاه‌ها قرار می‌گیرند. دستگاه‌های پرکن مایعات برای پر کردن مایعات در ظروف شیشه‌ای و پاکت‌های کاغذی کاربرد دارند و دخالت انسان در این فرایند را به حداقل می‌رسانند. این دستگاه‌ها با مکانیزم‌های مختلفی از جمله پمپی و سیلندر پیستونی به بازار عرضه می‌شوند که تمامی این‌ها را می‌توانید از طریق شرکت رادان ماشین تهیه فرمایید.

نکات مهم در خرید دستگاه پرکن

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید دستگاه پرکن باید بدانید، جزئیات محصول شماست. باید مشخص کنید که آیا محصول شما گازدار، چسبناک، رقیق یا غلیظ است. سپس باید ظرفی که می‌خواهید از محصول پر شود را مد نظر قرار دهید و به میزان تولید خود نیز دقت کنید. دستگاه پرکن با مکانیزم سیلندر پیستون یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست که برای مایعات غلیظ مناسب بوده و قیمت آن را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

مزایا استفاده از دستگاه پرکن

از جمله مزایای استفاده از دستگاه پرکن تمام اتوماتیک و انواع دیگر آن، دقت بالا و یکنواختی در تزریق مواد به داخل ظرف است. علاوه بر این می‌توان به عدم دخالت دست و سرعت بیشتر پر کردن ظروف به دلیل عدم استفاده از نیروی انسانی اشاره کرد.

مشاغلی که به دستگاه پرکن نیاز دارند

دستگاه‌های پرکن در طیف گسترده‌ای از کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله آن‌ها می‌توان به کسب و کارهای مواد غذایی، دامداری و مرغداری‌ها، کسب و کارهایی که به تولید مواد شیمیایی می‌پردازند، کسب و کارهای تولیدکننده لوازم آرایشی بهداشتی و … اشاره کرد.