دستگاه پرکن روغن موتور اتوماتیک

آشنایی با دستگاه پرکن روغن موتور اتوماتیک

قیمت جدید ترین دستگاه پرکن اتوماتیک روغن موتور در سطح بازار قیمت های متفاوت به دلیل تفاوت های موجود در نرخ ارز بازار می باشد و برای خرید سودمند می بایست مناسب ترین قیمت را برای برای خرید دستگاه پرکن روغن موتور انتخاب کنید تا سودمندی را نصیب خرید خود کنید.

قیمت جدیدترین دستگاه پرکن روغن موتور اتوماتیک

مشخصات فنی دستگاه پرکن روغن موتور

مشخصات فنی دستگاه پرکن روغن موتور دستگاه پرکن روغن موتور دارای مشخصات فنی بهینه می باشد یکی از مشخصات آن نازل های پر کننده پیستونی می ‌باشد که با این روش تنظیم دقیق می‌توان بسته بندی ها را با روغن ها پر کرد و این کار را به صورت دقیق با سیستم پیشرفته PLC انجام دهد.

مشخصه دیگری که برای دستگاه های پرکن روغن موتور می توان نام برد بدنه تمام استیل آن ‌ها می باشد که باعث ساختار محکم و بادوام آن شده است، این دستگاه‌ ها معمولاً به صورت هفت نازل قابلیت کار را دارند ولی برحسب تولید کارخانه و ظرفیت آن، تعداد این نازل ها قابل تغییر می‌ باشد.

همچنین این دستگاه ها بسته بندی ها را در اندازه های مختلفی انجام می ‌دهند ولی معمولاً اندازه های یک لیتری، چهار لیتری، پنج لیتری و بیست لیتری معمول می ‌باشد و برای مکان ‌هایی که نیاز بیشتری به این روغن‌ ها دارند مانند تعمیرکارها، بشکه های ۲۰۸ لیتری در نظر گرفته شده است.

روغن های تولید شده در کارخانه به سمت این دستگاه ها هدایت می‌شوند تا توسط شیلنگ ها و توسط نازل ها به روش پیستونی و با سیستم پیشرفته PLC بسته بندی به صورت دقیق انجام گیرد، کیفیت این دستگاه ها بالا بوده و راندمان خوبی را به همراه می آورد همچنین کاربری ساده و راحتی داشته و به راحتی می‌توان از آنها استفاده نمود، این دستگاه دارای کلید اضطراری خاموش نیز می‌باشد که برای موارد حساس و ضروری قابل استفاده می باشد.

روغن موتور از جمله محصولات مورد نیاز برای خودرو می باشد که می تواند مانع اصطحکاک، ساییدگی و گرمای بیش از حد در درون موتور شود، یکی از محصولات بسیار پرکاربرد برای خودروها به حساب می آید و حال استفاده از این محصولات رونق یافته است و استفاده از این دستگاه پرکن نیز رونق و با استقبال همراه بوده است. با کلیک بر روی لینک درج شده میتوانید انواع دستگاه پرکن را مشاهده کرده و با برقراری ارتباط با کارشناسان از قیمت ها مطلع و برای خرید دستگاه مورد نیاز خود اقدام کنید.

مرکز خرید دستگاه پرکن روغن موتور 6 هد

مرکز خرید دستگاه پرکن روغن موتور 6 هد مرکز خرید دستگاه پرکن روغن موتور ۶ هد این دستگاه‌ها را در کیفیت بالا عرضه می کنند کیفیتی که موجب می شود به راحتی بتوان از این دستگاه ها استفاده کرد و کاربری راحتی را برای شما به همراه آورد از طرف دیگر پر کردن روغن موتور با دقت بالایی انجام می‌شود و توسط سیستم پیشرفته PLC انجام می گردد حال این دستگاه ‌ها در این مرکز خرید با قیمت و کیفیت مناسب عرضه خواهد شد‌.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.